ader



Kekawan Google Kita

My Follower Tercayanggg

AGEN



JUNN ARJUNA TEAM

      Pengeluar Produk Kecantikan Herba  SERI MAHARANI
      Pengeluar Produk Cosmetic Putih Organik No .1 Malaysia SELFIE READY COSMETIC



TEAM KEDAH
Alor Setar - Marlia 0199797231
Sungai Petani - Sakinah 0176058069
Alor Setar – Anny 0149150806
Serdang – Fira 0195965599
Alor Setar - Siti 0149339392


TEAM PERAK
Tanjung Malim /Bidor - Aida 0125114490
Grik - shuhada 0135240207
Ipoh -Nor 0175134026
Taiping - Afiza 0 19-644 7631
Ipoh – Nur 0195685819
Ipoh - Siti Idayu 0126746694


TEAM KUALA LUMPUR
Bangsar /Kerinci - Kak Kay  01123700177
Setapak Indah - Haliza 0182032685



TEAM NEGERI SEMBILAN
Paroi / Ampangan - Umie  0172905118
Senawang - Hasni  0136128260
Jempol - Su 0133106268
Ampangan - Pija 0199300482


TEAM SELANGOR
Selayang - Hawa 0176893566
Gombak - Syakira 01133825117
Sungai Pelek / Sepang - wawa 0122395410
Sungai Buloh /Bukit Aman – Wani 01128268426
Hulu Yam / Serendah - Nani 0102725949
Selayang - Salmawati 0139033338
Semenyih - Siti 0136441341
Bandar Baru Bangi -Kamidah 0133761050
Sungai Buloh- Salihah 0124934704
Cheras - Siti 01155049544



TEAM PAHANG 
Taman Tas - Liza 01137518355
Balok / Sg Karang – Sabariah 0139041480
Bandar Kuantan - Yanz 0188739004
Bukit Rangin - Linda 0129833040
Sungai Lembing - Ifah  0148070279
Balok /Sg Karang - Noni 0179061100
Rompin - wati  0127301974
Rompin - Faeza 01137367042
Bukit Sagu - Saadiah 0166566125
Pantai Batu Hitam - mira 01126009453
Cenderawasih - Noor 0129528587
Temerloh - Zara 01139114371
Sungai soi / Tanjung Lumpur – Sue 0183716020
Mahkamah Kuantan/Peramu/Indera Mahkota – Fatin 0179764841
Batu 3 - Aiza 01112171464


TEAM KELANTAN
Wakaf Che Yeh – Siti 0129860274


TEAM TERENGGANU
Kuala Terengganu - Maiza 0129585337
Kemaman - Datul 0136261446
Kemaman – Ida 0148090280


TEAM  JOHOR
Muar – Zurina 01596347830
Kulai – Rohaida 0197705110
Johor Bharu - Fiza 0198005448
Simpang Renggam /Kluang - Siti 0127329886
Gelang Patah - Linda 01117518798
Pontian - Engku Sha 0137938038



TEAM SABAH

Lahad Datu - sis Wippy 0195888599
Labuan - Hani 0138052064



TEAM SARAWAK
Kuching - Hasri 0145761395

Saratok - Adni 0145815406

Tiada ulasan: